قیمت از

از170,000تومان

دوگشت نیمروزی اصفهان/ A

تاریخ شروع تور-انتخاب نمایید

روزانه

مدت زمان

2گشت نیمروزی

تعداد بازدیدها از این تور

1180

ظرفیت موجود

25

خدمات دو گشت نیمروزی اصفهان

پذیرایی ضمن گشت
اقامت با صبحانه
پرداخت ورودیه ها
راهنمای کارتدار
وسیله نقلیه

توضیحات تور:

در صورتی که در طی اقامت و سفرتان در شهر اصفهان، تمایل به استفاده از دو گشت نیمروزی شهر را دارید می توانید با ثبت نام گشتهای نیمروزی مشاهیرگشت از خدمات استقبال رایگان از فرودگاه به هتل استفاده نمایید.

مشاهیرگشت با استفاده از راهنمایان مجرب و کارتدار و تجربه تور گردانی آماده برنامه ریزی تور برای مهمانان ایرانی و خارجی می باشد.

کلیه راهنمایان مشاهیرگشت مسلط به زبان انگلیسی می باشند و در صورت نیاز به اختصاص راهنما با تسلط بر زبانهای چینی،فرانسه،آلمانی،فرانسه،روسی،… و یا اجرا تور به طور اختصاصی پیش از ورود مسافران با دفتر مشاهیر گشت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

مبالغ ذکر شده جهت خدمات: دوگشت نیمروز اصفهان(هرگشت ۳ الی ۴ ساعت) پرداخت ورویه های ایرانی ، پذیرایی ضمن گشت(فالوده یا بستنی)، راهنمای مجرب و کارتدار با تسلط به زبان فارسی و انگلیسی، وسیله نقلیه توریستی.

نکته:برای مسافران خارجی مبالغ ورودیه اماکن متفاوت می باشد و در پایین صفحه در کادر رزرو گشتها لطفا تعداد مسافران خارجی را جهت محاسبه مابه تفاوت اضافه نمایید. در صورتی که گردشگران مسلط به زبان انگلیسی می باشند صرفا مبلغ مابه تفاوت ورودیه ها را به تعداد نفرات لحاظ فرمایید و در صورتی که نیاز به راهنما به زبانی غیر انگلیسی دارید گزینه راهنمای مسلط به زبان چینی/فرانسه/آلمانی/عربی در قسمت رزرو را انتخاب نمایید(هزینه اضافه گردیده برای راهنمای زبان تخصصی و برای کل گروه لحاظ می گردد.

  • گشتها می تواند به صورت صبح و بعد از ظهر یا دو نیمروز صبح یا دو نیمروز بعداز ظهر اجرا گردد
  • گشتها به صورت گروهی می باشد و حضور به موقع مسافران در لابی طبق ساعت مقرر الزام دارد و در صورت درخواست گشت اختصاصی قیمت تور متفاوت می باشد.

برنامه تور

روز اول

اصفهان

گشت نیمروز اول شامل بازدید از مجموعه میدان نقش جهان (ثبت آثار جهانی یونسکو) می شود که ۴ بنای باشکوه را در خود جا داده است: مسجد شیخ لطف اله، کاخ عالی قاپو، مسجد امام، بازار قیصریه و عمارت چهلستون که نزدیک به مجموعه میدان نقش جهان می باشد و وقت آزاد در اختیار
روز دوم

اصفهان

گشت نیمروزی دوم شامل بازدید از کلیسای وانک، منارجنبان، آتشگاه و پل خواجو می باشد

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک ظرفیت موجود تاریخ شروع تور-انتخاب نمایید مدت زمان
دوگشت نیمروزی اصفهان/ A 170000 تومان 130000 تومان 25 هر زمان 2گشت نیمروزی

اطلاعات رزرو تور ************************************************************************************************

نام و نام خانوادگی سرگروه قیمت برای هربزرگسال/هرکودک تعداد کودک/تعداد بزرگسال پکیج تور مبلغ کل قابل پرداخت

پرداخت 100 % بیعانه در مجموع قیمت.

تسهیلات جانبی

در صورت تمایل می توانید هریک از موارد زیر را جهت افزوده شدن به خدمات تور خود انتخاب نمایید

مورد قیمت هر فرد پکیج تور
یک وعده نهار ضمن گشت
در صورت تمایل به استفاده از یک وعده نهار ضمن گشت لطفا تعداد را مشخص نمایید. یک وعده غذای سنتی شهر اصفهان(بریانی) در یکی از بهترین رستورانهای سنتی اصفهان.(قیمت برای مسافر ایرانی و خارجی یکسان است)
45000 تومان بلی1
راهنمای زبان چینی/آلمانی/فرانسه/عربی
در صورت تمایل به استفاده از راهنمای مسلط به زبانهای خاص لطفا این گزینه را انتخاب و در قسمت یادداشت راهنما با تسلط زبان مدنظر خود را وارد نمایید.
250000 تومان خیر
ما به تفاوت گشت ایرانی و خارجی
در صورتی که مسافر خارجی (مسلط به زبان انگلیسی) در گروه می باشد تعداد را مشخص نمایید
150000 تومان بلی1
بیمه سفر-مسافران خارجی
سقف پوشش 10هزار یورو
50000 تومان بلی1
بیمه سفر-مسافران ایرانی
برای تورهای گروهی**حتما اضافه گردد و تعداد را در روبرو وارد نمایید:
12000 تومان بلی1

صورتحساب تور

جمع صورتحساب تور تومان
تسهیلات جانبی تومان
مبلغ کل قابل پرداخت تومان

اطلاعات مسافران و ثبت اطلاعات ورود و خروج ******************************************************************************

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو شد. با شما تماس می گیریم و شماره رزرو شما:

درباره اصفهان

اصفهان یا اِسپَهان شهری باستانی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز مرکز شهرستان اصفهان است. اصفهان آمار جذب بالای گردشگران را دارد و جزو شهرهای توریست پذیر از کشورهای مختلف می باشد. اصفهان دارای اسامی مختلفی در دورانهای مختلف بوده از جمله: آپادانا، آصف‌هان، اسباهان، اسبهان، اسپاتنا، اسپادنا، اسپاهان، آسپدان، اسپدانه، اسپهان، اسپینر، اسفاهان، اسفهان، اصباهان، اصبهان، اصپدانه، اصفاهان، اصفهان، اصفهانک، انزان، بسفاهان، پارتاك، پارك، پاری، پاريتاكن، پرتيكان، جي، داراليهودي، رشورجي، سپاهان، سپانه، شهرستان، صفاهان، صفاهون، گابا، گابيان، گابيه، گبي، گي، نصف جهان و يهوديه. در دوره صفویه به دستور شاه عباس اول (پنجمین پادشاه صفوی) اصفهان به عنوان پایتخت ایران انتخاب می گردد که این مهم باعث رشد و شکوفایی و رونق اصفهان می گردد. در سفر به اصفهان با بناهای باشکوه اصفهان روبه رو خواهید شد که همچنان بعد از گذشت قریب به 400 سال توانایی و هوش معماران ایرانیان را به رخ جهانیان می کشند. پیشنهاد مشاهیرگشت به شما گردشگران استفاده از تور اصفهان می باشد(نه اقامت تنها)،چرا که در برنامه تور شما با بناهای شاخص اصفهان آشنا می گردید و راهنمایان زبده ما کلیه موارد و جزییات هر بنا را برای شما توضیح خواهند داد و از پیشینه شهر و هر بنا شما را مطلع خواهند کرد.

رُزا مطوری

Head Manager

تلفن

03136605112/03136604997

ایمیل

mashahirgasht@gmail.com

تورهای مشابه مشاهیرگشت