قیمت از

از670,000تومان

تور اصفهان زمینی هتل آزادی 3*

تاریخ شروع تور-انتخاب نمایید

روزانه

مدت زمان

3شب و 4روز

تعداد بازدیدها از این تور

658

ظرفیت موجود

100

خدمات تور

بیمه مسافرتی
پذیرایی ضمن گشت
اقامت با صبحانه
پرداخت ورودیه ها
راهنمای کارتدار
اتوبوسVIP

توضیحات تور:

خدمات: ترانسفر از ترمینال کاوه به هتل و بالعکس، دو گشت نیمروز شهر اصفهان (هرگشت ۳ الی ۴ساعت)با راهنمای کارتدار و وسیله نقلیه و پرداخت ورودیه های ایرانی و پذیرایی ضمن گشت/ اقامت در هتل با صبحانه می باشد.

در این برنامه سفر هتل محل اقامت مسافران هتل آزادی ۳* خواهد بود(اقامت در هتل با صبحانه می باشد)

مهم: بلیط اتوبوس پیش فرض در این تور برای مسیر شیراز یا تهران یا همدان یا اراک یا یزد به اصفهان و بالعکس( با اتوبوس وی آی پی خواهد بود)** درصورتی که مبدا حرکت شما غیر از شهرهای ذکر شده می باشد (شهرهای شمال یا جنوبی کشور یا آذربایجان و …) لطفا در صفحه رزرو در پایین، گزینه مابه تفاوت بلیط اتوبوس را انتخاب و در قسمت یادداشت، شهر مبدا خود را ذکر نمایید.

در صورت تمایل به تبدیل این تور به تور هوایی ، در بخش رزرو ، در قسمت تسهیلات جانبی گزینه پرواز از مبدا درخواستی خود را انتخاب نمایید و تعداد را انتخاب نمایید و در صورت هرگونه سوال با مشاهیرگشت تماس حاصل فرمایید.

کلیه راهنمایان مشاهیرگشت مسلط به زبان انگلیسی می باشند و گشتها به صورت گروهی اجرا می گردد، در صورت نیاز به اختصاص راهنما با تسلط بر زبانهای چینی،فرانسه،آلمانی،فرانسه،روسی،… و یا اجرا تور به طور اختصاصی یا همراه بودن گردشگران خارجی در گروهتان  لطفا در پایین صفحه و در کادر صفحه رزرو، گزینه مابه تفاوت ورودیه ها برای مسافران خارجی را انتخاب و تعداد مسافران خارجی را قید نمایید(هزینه تور پیش فرض برای مسافران ایرانی می باشد). در صورتی که نیاز به راهنمای مسلط به زبانی غیر فارسی/انگلیسی دارید در صفحه رزرو گزینه راهنما به زبان چینی/عربی/آلمانی و فرانسه را علامتدار نمایید و مابه تفاوت هزینه راهنمای مسلط به زبان خاص اضافه می گردد. همچنین در قسمت تسهیلات اضافی شما می توانید مواردی را که علاقه مندید به تورتان اضافه گردد را انتخاب نمایید.

 

نکته:

  • گشتها می تواند به صورت صبح و بعد از ظهر یا دو نیمروز صبح یا … اجرا گردد
  • گشتها به صورت گروهی می باشد و حضور به موقع گردشگران راس ساعت مقرر اعلام شده الزام دارد

برنامه تور

روز اول

ورود به اصفهان

ورود به ترمینال کاوه اصفهان با اتوبوس وی آی پی( از مبدا حرکت شما و شهر شما). روز اول ورود به اصفهان، مسافران وقت آزاد در اختیار خود دارند.
روز دوم

اصفهان

بعد از صرف صبحانه ملاقات با راهنمای کارتدار ساعت ۸:۵۰ صبح و شروع گشت نیمروزی اصفهان،این گشت که با نام گشت صفوی می نامیم شامل بازدید از مجموعه میدان نقش جهان (ثبت آثار جهانی یونسکو) می باشد که ۴ بنای باشکوه را درخود جا داده است: مسجد امام، کاخ عالی قاپو،مسجد شیخ لطف اله و بازار قیصریه که این چهار بنا در اطراف میدان واقع شده و بازدید از عمارت چهلستون ( نزدیک میدان نقش جهان) نیز شامل این گشت می باشد. پس از بازدید گردشگران وقت آزاد در اختیار دارند چرا که میدان نقش جهان بزرگترین مرکز خرید صنایع دستی اصفهان می باشد که گردشگران زیادی را از سرتاسر جهان به سمت خود جذب می کند. این میدان یکی از بزرگترین میدانهای جهان می باشد. توضیحات بیشتر توسط راهنمایان ما در ضمن گشت ارائه خواهد گردید.
روز سوم

اصفهان

راس ساعت ۸:۵۰ صبح ملاقات با راهنما و شروع گشت نیمروزی دوم که شامل بازدید از: کلیسای وانک(یکی از کلیساهای ارامنه اصفهان که در زیبایی خاص می باشد)، منارجنبان،آتشگاه، پل خواجو، آتشگاه(از پایین بنا بازدید انجام می شود و گروه بالای کوه برده نخواهند شد)
روز چهارم

خروج از اصفهان

روز آخر

ترانسفر به ترمینال و خروج از اصفهان

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک ظرفیت موجود تاریخ شروع تور-انتخاب نمایید مدت زمان
تور اصفهان زمینی هتل آزادی 3* 670000 تومان 590000 تومان 100 هر زمان 3شب و 4روز

اطلاعات رزرو تور ************************************************************************************************

نام و نام خانوادگی سرگروه قیمت برای هربزرگسال/هرکودک تعداد کودک/تعداد بزرگسال پکیج تور مبلغ کل قابل پرداخت

پرداخت 100 % بیعانه در مجموع قیمت.

تسهیلات جانبی

در صورت تمایل می توانید هریک از موارد زیر را جهت افزوده شدن به خدمات تور خود انتخاب نمایید

مورد قیمت هر فرد پکیج تور
مابه تفاوت بلیط اتوبوس وی آی پی
در صورتیکه مبدا حرکت شما کرمان می باشد لطفا جهت اضافه شدن مابه تفاوت بلیط رفت و برگشت برای هرنفر تعداد را مشخص نمایید و در یادداشت شهر حرکت خود را برای ما قید نمایید
50000 تومان بلی1
یک وعده نهار ضمن گشت
در صورت تمایل به استفاده از یک وعده نهار ضمن گشت لطفا تعداد را مشخص نمایید. یک وعده غذای سنتی شهر اصفهان(بریانی) در یکی از بهترین رستورانهای سنتی اصفهان.(قیمت برای مسافر ایرانی و خارجی یکسان است)
45000 تومان بلی1
راهنمای زبان چینی/آلمانی/فرانسه/عربی
در صورت تمایل به استفاده از راهنمای مسلط به زبانهای خاص لطفا این گزینه را انتخاب و در قسمت یادداشت راهنما با تسلط زبان مدنظر خود را وارد نمایید.
250000 تومان خیر
ما به تفاوت گشت ایرانی و خارجی
در صورتی که مسافر خارجی (مسلط به زبان انگلیسی) در گروه می باشد تعداد را مشخص نمایید
150000 تومان بلی1
بیمه سفر-مسافران خارجی
سقف پوشش 10هزار یورو
50000 تومان بلی1
بیمه سفر-مسافران ایرانی
برای تورهای گروهی**حتما اضافه گردد و تعداد را در روبرو وارد نمایید:
12000 تومان بلی1

صورتحساب تور

جمع صورتحساب تور تومان
تسهیلات جانبی تومان
مبلغ کل قابل پرداخت تومان

اطلاعات مسافران و ثبت اطلاعات ورود و خروج ******************************************************************************

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو شد. با شما تماس می گیریم و شماره رزرو شما:

درباره اصفهان

اصفهان یا اِسپَهان شهری باستانی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز مرکز شهرستان اصفهان است. اصفهان آمار جذب بالای گردشگران را دارد و جزو شهرهای توریست پذیر از کشورهای مختلف می باشد. اصفهان دارای اسامی مختلفی در دورانهای مختلف بوده از جمله: آپادانا، آصف‌هان، اسباهان، اسبهان، اسپاتنا، اسپادنا، اسپاهان، آسپدان، اسپدانه، اسپهان، اسپینر، اسفاهان، اسفهان، اصباهان، اصبهان، اصپدانه، اصفاهان، اصفهان، اصفهانک، انزان، بسفاهان، پارتاك، پارك، پاری، پاريتاكن، پرتيكان، جي، داراليهودي، رشورجي، سپاهان، سپانه، شهرستان، صفاهان، صفاهون، گابا، گابيان، گابيه، گبي، گي، نصف جهان و يهوديه. در دوره صفویه به دستور شاه عباس اول (پنجمین پادشاه صفوی) اصفهان به عنوان پایتخت ایران انتخاب می گردد که این مهم باعث رشد و شکوفایی و رونق اصفهان می گردد. در سفر به اصفهان با بناهای باشکوه اصفهان روبه رو خواهید شد که همچنان بعد از گذشت قریب به 400 سال توانایی و هوش معماران ایرانیان را به رخ جهانیان می کشند. پیشنهاد مشاهیرگشت به شما گردشگران استفاده از تور اصفهان می باشد(نه اقامت تنها)،چرا که در برنامه تور شما با بناهای شاخص اصفهان آشنا می گردید و راهنمایان زبده ما کلیه موارد و جزییات هر بنا را برای شما توضیح خواهند داد و از پیشینه شهر و هر بنا شما را مطلع خواهند کرد.

رُزا مطوری

Head Manager

تلفن

03136605112/03136604997

ایمیل

mashahirgasht@gmail.com