درباره مشاهیرگشت و مجوزهای فعالیت

تصویر مجوز بند ب-کلیک کنید
تصویر مجوز بند الف-کلیک کنید

مشاهیرگشت

دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی مشاهیرگشت فعالیت خود را از سال ۹۵ آغاز نموده است و دارای مجوز بند “الف” از سازمان هواپیمای کشوری به شماره مجوز ۸۸۸۱  و بند “ب” از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شماره ۹۶۲/۱۲۳/۱۱۰۶۴ می باشد. مدیرعامل و مدیر فنی: خانم رُزا مطوری پور.

دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی مشاهیر گشت تور اپراتور ایران می باشد و تورهای ورودی به ایران یکی از تخصصهای مشاهیرگشت می باشد و پکیج تور ایران و خدمات تور ایران را به گردشگران خارجی که تمایل به سفر ایران دارند ارائه می نماید. خدماتی از جمله: فروش بسته تور ایران به مدت اقامت متفاوت و مسیرهای متفاوت ، اخذ کد ویزای توریستی ایران، ارائه ماشینهای توریستی با گنجایش تعداد متفاوت مسافر(سواری،ون، میدل باس، اتوبوس)(در مدلهای متفاوت)، ارائه راهنما و یا درایور گاید به زبان تسلط مورد نیاز توریستها، رزرو هتل، خدمات ترانسفر و گشتهای شهری و بین شهری و… 

مشاهیرگشت مجری تورهای یکروزه، چند روزه داخلی نیز می باشد که در مسیرهای مختلف در حال انجام می باشد. همچنین تورهای اروپا با بهترین کیفیت را از مشاهیر گشت بخواهید.تورهای متنوع اروپا که با مدت اقامت های متفاوت و راهنمایان مجرب در طول سفر همراه تور خواهند بود.

در صورتی که مهمانان خارجی دارید (با هر ملیت ) و نیاز به برنامه ریزی تور ایران برای آنها دارید یا نیازمند خدمات کد ویزا، هتل ، راهنما، ماشین توریستی، کدناجا(کدناجا صرفا در صورت رزرو هتل و ارائه راهنما اخذ می گردد) و … دارید با متخصصان ما در مشاهیر گشت تماس حاصل فرمایید.

مشاهیرگشت با کادری مجرب خدمات ذیل را به مسافران و گردشگران ارائه می نماید:

ارزشهای ما

برگزاری و برنامه ریزی تورهای یکروزه

تورهای یکروزه مشاهیرگشت با هدف آشنایی با فرهنگ مردم بومی هر منطقه و اینکه گردشگران روزی متفاوت از سایر روزهایشان را سپری کنند براساس احترام به طبیعت و احترام به جامعه بومی ، اجرا می گردد.در تورهای یکروزه از راهنمایان کارتدار مجرب استفاده می گردد و مجوز تور (صادر توسط مشاهیرگشت) و بیمه سفر مسافران جزو خدمات تور می باشد.

برنامه ریزی تور برای گردشگران خارجی

مشاهیرگشت طراح و برنامه ریز تورهای ایران به مدت اقامت مورد درخواست گردشگران در کلیه مسیرها می باشد.(مسیر کلاسیک،مسیر طلایی، جاده ابریشم، کنکاش ایران و ...) و یا پرنده نگری، مسیر عشایر، کوهنوردی و... در صورتی که نیاز به پکیج تور جهت مسافران خود با هر ملیت همراهی راهنمای مسلط به هر زبان جهت گروهتان دارید با مشاهیرگشت تماس بگیرید.

اخذ کد ویزای توریستی ایران

مشاهیرگشت، دارای مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می باشد و پس از طی مراحل اداری و قانونی موفق به دریافت سامانه کاریری جهت اخذ کد ویزای توریستی ایران گردیده است. لذا مشاهیرگشت مجاز است مستقیما کد ویزای توریستی برای گردشگران خارجی از وزارت امور خارجه ایران را دریافت نماید.

مجری مستقیم تور و گشتهای اصفهان

مشاهیرگشت مجری مستقیم تور اصفهان و گشتهای نیمروزی اصفهان می باشد. تور اصفهان از هر مبدا و به مدت اقامت مورد درخواست گردشگران ایرانی و خارجی و هتل با هر درجه قابل انجام می باشد. همکاران و مسافران می توانند به طور آنلاین رزرو خود را طبق برنامه ارائه شده انجام دهند و یا طی تماس با دفتر مشاهیرگشت نسبت به رزرو خدمات تور اصفهان اقدام نمایند.

ضمانت کیفیت خدمات

اساس کار مشاهیرگشت حفظ کیفیت و استاندارد خدمات ارائه شده به گردشگران ایرانی و خارجی می باشد. در هر مرحله : برنامه ریزی تور، ارائه خدمات، اجرا و در پایان ارائه خدمات کیفیت خدمات مورد بازبینی و بررسی قرار میگیرد. تلاش مشاهیرگشت بر حفظ استاندارد کیفیت خدمات و تلاش بر افزایش رضایتمندی گردشگران ایرانی و خارجی می باشد.

راهنما و درایور گاید

در صورتی که نیاز به راهنما یا درایور گاید (به زبان: فارسی ، انگلیسی، فرانسه، چینی، آلمانی،...) مسلط و باتجربه کارتدار(مورد تایید میراث فرهنگی) برای گروهتان دارید با مشاهیرگشت تماس بگیرید، از طریق رزرو روزهای مورد درخواست از راهنما یا درایورگاید به زبان تسلط درخواستی جهت گروهتان استفاده نمایید. درایور گاید( راننده-راهنما کارتدار)

گشتهای نیمروزی و ترانسفر

مشاهیرگشت مجری مستقیم و بی واسطه گشتهای نیمروزی اصفهان و ارائه ترانسفر فرودگاهی می باشد. این گشتها برای مسافران ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت در حال اجرا می باشد. درخواست راهنما با زبان تسلط مورد نیاز گروه قابل هماهنگی می باشد.ماشینهای توریستی در مدلهای مختلف و اندازه های مختلف(سواری،ون،میدل باس، اتوبوس) قابل هماهنگی می باشد.

رزرو هتل در کلیه شهرهای ایران با تخفیف ویژه

مشاهیرگشت به شما پیشنهاد رزرو هتل با تخفیف ویژه در هر یک از شهرهای ایران را می دهد. رزرو هتلهای اصفهان،شیراز، یزد، تهران، تبریز و ... را از طریق مشاهیرگشت انجام دهید و از تخفیف ویژه مشاهیرگشت جهت اقامت استفاده نمایید. این تخفیف هتلهای ۵*،۴*،۳*،۲* می باشد. در شهر اصفهان با رزرو هتل از طریق مشاهیرگشت از استقبال فرودگاهی رایگان به هتل بهره مند گردید.
۱
تصمیم به سفر
۲
تماس ومشاوره با مشاهیرگشت
۳
انتخاب وخرید پکیج تور
۴
رفتن به سفر
۵
ارزیابی سفر
تماس با مشاهیرگشت

فقط چمدانتان را ببندید! اجازه دهید کارشناسان ما پکیج تور شما را طراحی کنند.