شرایط کنسلی و قوانین و مقررات

قوانین و مقررات-شرایط کنسلی:

قوانین و مقررات رزرو تور و گشتهای نیمروزی اصفهان و تورهای یکروزه 
 • در تورهای ثبت نامی که از طریق مشاهیرگشت انجام می گیرد، طبق قانون رسمی و بین المللی ساعت تحویل اتاق به مسافر ساعت ۲ بعد از ظهر و ساعت تحویل گرفتن اتاق از مسافر ۱۲ ظهر می باشد.
 • تقاضا برای تحویل زودتر از ساعت مقرر و یا تخلیه اتاق دیرتر از ساعت ۱۲ ظهر مشمول شارژ و اضافه پرداخت می باشد که به عهده خود مسافران محترم می باشد.
 • هزینه انعام بابت حمل بار و چمدانها در هتل به عهده مسافران می باشد.
 • گشتهای نیمروزی اصفهان به صورت گروهی انجام می گردد و حضور به موقع مسافران راس ساعت مقرر و اعلام شده جهت شروع تور الزامیست و همچنین رعایت زمانبندی اعلام شده از سوی راهنما ضمن گشت در هربنا الزامی می باشد. عدم حضور به موقع مسافر/مسافران راس ساعت اعلام شده به منزله عدم تمایل به حضور یا ادامه تور تلقی می گردد و گشت بدون حضور ایشان انجام و هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
 • کلیه راهنمایان مشاهیرگشت کارتدار، باتجربه بالا و مسلط به زبان فارسی و انگلیسی می باشند. در صورتی که نیاز به حضور راهنمای مسلط به سایر زبانها دارید (عربی، چینی، آلمانی، فرانسه و …) در بخش رزرو و دربخش تسهیلات جانبی گزینه راهنمای مسلط به زبان چینی/عربی/آلمانی… انتخاب گردد، هزینه اضافه شده برای کل افراد می باشد و راهنمای مسلط به زبان درخواستی جایگزین می گردد.
 • پرداخت ورودیه ها در تورهای ارائه شده در سایت مشاهیرگشت برای مسافران ایرانی می باشد و در صورت همراه بودن مسافر/مسافران خارجی در گروه لازم است در صفحه رزرو در بخش تسهیلات جانبی*گزینه: مابه تفاوت گشت ایرانی و خارجی* انتخاب و تعداد مسافران خارجی مشخص گردد تا هزینه افزوده گردد.
 • در صورت ثبت نام تور هوایی اصفهان حضور مسافر از هر مبدا(هرشهر) در فرودگاه یکساعت قبل پرواز الزامی می باشد. مسافران توجه نمایند برای ترانسفر برگشت (هتل به فرودگاه) مطابق ساعت اعلام شده توسط مسئول هماهنگی گشت و ترانسفر در لابی حضور داشته باشند. یکروز قبل پرواز، برای تاییدِ هماهنگی با شماره ۰۹۱۳۲۲۳۹۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.
 • پیشنهاد میکنیم برای کلیه گشتها گزینه بیمه مسافرتی برای مسافران ایرانی/خارجی را از بخش تسهیلات جانبی در بخش رزرو تهیه نمایید.

 

شرایط کنسلی و استرداد وجه: (از شما تقاضا می کنیم قبل انجام رزرو مطالعه بفرمایید)

 • در صورت تقاضای کنسل کردن تور زمینی /هوایی/بدو ورود تا ۷۲ ساعت قبل تاریخ ورود مسافر/مسافران مبلغ ۳۰ درصد جریمه لحاظ می گردد.
 • در صورت تقاضای کنسل کردن تور زمینی /هوایی/بدو ورود ۷۲ ساعت الی ۴۸ ساعت ۵۰ درصد جریمه لحاظ می گردد.
 • در صورت تقاضای کنسل کردن تور زمینی /هوایی/بدو ورود ۴۸ ساعت الی ۲۴ ساعت ۷۰ درصد جریمه لحاظ می گردد.
 • در صورت تقاضای کنسل کردن گشتهای نیمروزی اصفهان قبل ۷۲ ساعت، کنسلی بدون جریمه خواهد بود.
 • در صورت تقاضای کنسل کردن گشتهای نیمروزی اصفهان ۷۲ ساعت الی ۴۸ ساعت قبل ساعت ورود مسافر ۲۰ درصد جریمه لحاظ می گردد.
 • در صورت تقاضای کنسل کردن گشتهای نیمروزی اصفهان ۴۸ الی ۲۴ ساعت قبل ساعت ورود مسافر ۵۰ درصد جریمه لحاظ می گردد.
 • در صورت تقاضای کنسل کردن گشتهای نیمروزی اصفهان طی ۲۴ ساعت قبل ورود مسافر ۷۰ درصد جریمه لحاظ می گردد.
موارد مهم و استثنا:

شرایط کنسلی تور هوایی/زمینی/ بدو ورود در هتل عباسی و آسمان طبق قرارداد هتل، متفاوت می باشد و  در صورت تقاضای کنسل کردن اتاق حتی یکماه قبل ورود کل هزینه سوخت خواهد گردید و مبلغی به مسافر مسترد نخواهد شد.

نحوه ثبت تقاضای کنسلی و استرداد وجه:

از بخش نوار وظیفه بالای سایت گزینه” تقاضای کنسل و استرداد” را انتخاب و درخواست کنسلی تور و خدمات تور خود را به همراه شماره رزرو و اطلاعات خواسته شده وارد نمایید. کارشناسان ما بزودی در روز دریافت تقاضا با شما تماس خواهند گرفت و همچنین شما می توانید پس از ثبت فرم با دفتر مشاهیرگشت ۰۳۱۳۶۶۰۵۱۱۲/۰۳۱۳۶۶۰۴۹۹۷ یا موبایلهای کاری دفتر ۰۹۱۳۲۲۳۹۰۲۱/۰۹۱۳۲۲۳۹۰۳۱/۰۹۱۳۲۲۳۹۰۴۱ تماس حاصل فرمایید. مبلغ پرداختی شما چنانچه مشمول کسر درصد جریمه ذکر شده پس از کسر درصد جریمه، مبلغ ظرف مدت ۴۸ الی ۷۲ساعت به حساب سرگروه واریز خواهد شد.

 

نحوه ثبت شکایت:

لطفا در صورت بروز هرگونه نارضایتی در لحظه با مشاهیرگشت تماس حاصل فرمایید از طریق شماره تماسهای دفتر مشاهیرگشت: ۰۳۱۳۶۶۰۵۱۱۲-۰۳۱۳۶۶۰۴۹۹۷ یا موبایلهای کاری مشاهیرگشت: ۰۹۱۳۲۲۳۹۰۲۱/۰۹۱۳۲۲۳۹۰۳۱/۰۹۱۳۲۲۳۹۰۴۱ یا مسئول هماهنگی گشتها و ترانسفر اصفهان: ۰۹۱۳۲۲۳۹۰۵۱ و یا ارتباط مستقیم با مدیریت: ۰۹۱۳۱۶۴۳۴۲۴. ما در هر لحظه خود را ملزم به پاسخگویی و رفع مشکل و نارضایتی می دانیم.

در صورتی که تقاضای مکتوب نمودن شکایت را دارید از گزینه پایین یا از نوار وظیفه بالای سایت ” ثبت شکایت” را انتخاب و موارد نارضایتی خود و تاریخ و نام فرد مسئول را ثبت نمایید.

ارزشهای ما

برگزاری و برنامه ریزی تورهای یکروزه

تورهای یکروزه مشاهیرگشت با هدف آشنایی با فرهنگ مردم بومی هر منطقه و اینکه گردشگران روزی متفاوت از سایر روزهایشان را سپری کنند براساس احترام به طبیعت و احترام به جامعه بومی ، اجرا می گردد.در تورهای یکروزه از راهنمایان کارتدار مجرب استفاده می گردد و مجوز تور (صادر توسط مشاهیرگشت) و بیمه سفر مسافران جزو خدمات تور می باشد.

برنامه ریزی تور برای گردشگران خارجی

مشاهیرگشت طراح و برنامه ریز تورهای ایران به مدت اقامت مورد درخواست گردشگران در کلیه مسیرها می باشد.(مسیر کلاسیک،مسیر طلایی، جاده ابریشم، کنکاش ایران و ...) و یا پرنده نگری، مسیر عشایر، کوهنوردی و... در صورتی که نیاز به پکیج تور جهت مسافران خود با هر ملیت همراهی راهنمای مسلط به هر زبان جهت گروهتان دارید با مشاهیرگشت تماس بگیرید.

اخذ کد ویزای توریستی ایران

مشاهیرگشت، دارای مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می باشد و پس از طی مراحل اداری و قانونی موفق به دریافت سامانه کاریری جهت اخذ کد ویزای توریستی ایران گردیده است. لذا مشاهیرگشت مجاز است مستقیما کد ویزای توریستی برای گردشگران خارجی از وزارت امور خارجه ایران را دریافت نماید.

مجری مستقیم تور و گشتهای اصفهان

مشاهیرگشت مجری مستقیم تور اصفهان و گشتهای نیمروزی اصفهان می باشد. تور اصفهان از هر مبدا و به مدت اقامت مورد درخواست گردشگران ایرانی و خارجی و هتل با هر درجه قابل انجام می باشد. همکاران و مسافران می توانند به طور آنلاین رزرو خود را طبق برنامه ارائه شده انجام دهند و یا طی تماس با دفتر مشاهیرگشت نسبت به رزرو خدمات تور اصفهان اقدام نمایند.

ضمانت کیفیت خدمات

اساس کار مشاهیرگشت حفظ کیفیت و استاندارد خدمات ارائه شده به گردشگران ایرانی و خارجی می باشد. در هر مرحله : برنامه ریزی تور، ارائه خدمات، اجرا و در پایان ارائه خدمات کیفیت خدمات مورد بازبینی و بررسی قرار میگیرد. تلاش مشاهیرگشت بر حفظ استاندارد کیفیت خدمات و تلاش بر افزایش رضایتمندی گردشگران ایرانی و خارجی می باشد.

راهنما و درایور گاید

در صورتی که نیاز به راهنما یا درایور گاید (به زبان: فارسی ، انگلیسی، فرانسه، چینی، آلمانی،...) مسلط و باتجربه کارتدار(مورد تایید میراث فرهنگی) برای گروهتان دارید با مشاهیرگشت تماس بگیرید، از طریق رزرو روزهای مورد درخواست از راهنما یا درایورگاید به زبان تسلط درخواستی جهت گروهتان استفاده نمایید. درایور گاید( راننده-راهنما کارتدار)

گشتهای نیمروزی و ترانسفر

مشاهیرگشت مجری مستقیم و بی واسطه گشتهای نیمروزی اصفهان و ارائه ترانسفر فرودگاهی می باشد. این گشتها برای مسافران ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت در حال اجرا می باشد. درخواست راهنما با زبان تسلط مورد نیاز گروه قابل هماهنگی می باشد.ماشینهای توریستی در مدلهای مختلف و اندازه های مختلف(سواری،ون،میدل باس، اتوبوس) قابل هماهنگی می باشد.

رزرو هتل در کلیه شهرهای ایران با تخفیف ویژه

مشاهیرگشت به شما پیشنهاد رزرو هتل با تخفیف ویژه در هر یک از شهرهای ایران را می دهد. رزرو هتلهای اصفهان،شیراز، یزد، تهران، تبریز و ... را از طریق مشاهیرگشت انجام دهید و از تخفیف ویژه مشاهیرگشت جهت اقامت استفاده نمایید. این تخفیف هتلهای ۵*،۴*،۳*،۲* می باشد. در شهر اصفهان با رزرو هتل از طریق مشاهیرگشت از استقبال فرودگاهی رایگان به هتل بهره مند گردید.
۱
تصمیم به سفر
۲
تماس ومشاوره با مشاهیرگشت
۳
انتخاب وخرید پکیج تور
۴
رفتن به سفر
۵
ارزیابی سفر
تماس با مشاهیرگشت

فقط چمدانتان را ببندید! اجازه دهید کارشناسان ما پکیج تور شما را طراحی کنند.